Y I N F O

Yükleniyor

Hep Birlikte

Gençlerin farkındalığıyla toplumun sorunlarına
çözüm üretelim, geleceği hep birlikte inşa edelim!

Tamamlanan Projeler
50

Tamamlanan Projeler

Yurt Dışı Gönderimler
500

Yurt Dışı Gönderimler

Eriştiğimiz Yararlanıcılar
7000

Eriştiğimiz Yararlanıcılar

Proje Ortaklıklarımız
20

Proje Ortaklıklarımız

Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz

Orhan TAŞDOĞAN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ferhat GEÇER

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Semih AVCI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Neden Bizi Seçmelisiniz

Sayısız Proje Ortaklığımız

Dünyanın en büyük çevre etkinliği olan Let’s Do It projesine yüksek bir katılım sağlayarak gençler üzerinde çevre bilincini vurguladık.
Uluslararası “YouthBankAğı’nın parçası olan ve C.S Mott Vakfı tarafından desteklenen GençBank projesinin Gaziantep’teki yürütücülüğünü üstlendik. Bu proje ile gençlerin güçlendirilmesini, yerel hayata katılımlarının arttırılmasını, kişisel gelişimlerini desteklemeyi ve yaşadıkları yerlerde pozitif katkılar sağlamalarını hedefledik.
Gençler Gaziantep’i Konuşuyor Çalıştayı sonucunda gençlerimizin katılımıyla şehrimizdeki sorunları tartışıp çözüm yolları aradık. Ve raporladığımız çözüm önerilerini Gaziantep yerel yönetimindeki tüm mercilere ileterek gençlerimizin karar alma mekanizmasında etkin rol almasını sağladık.
Teknosa tarafından gerçekleştirilen kadınlarımızın dijital beceri yönlerine fayda sağlayan “Kadın için teknoloji” bilgisayar eğitimlerinde 200 e aşkın kadınımıza ulaştık.
Neden Biz

Yinfo Gençlik Çalışmalarında Her Zaman Öncüdür.

Bu zamana kadar Gençlerimiz için yorulmadan çalıştık, bundan sonraki süreçte de Gençlik için geçmiştekinden daha fazla efor sarf etmeye hazırız.